Virtuvės plautuvės

Rezultatų: 10

lentelė
sąrašas
 • Akmens masės plautuvė AQUASANITA Clarus SR100W

  96.00

  CLARUS linija skirta apvalios formos plautuvių mylėtojams. Apvalus dubuo lengvai valomas, nėra kampų, kurių nuvalymui reikėtų skirti papildomai laiko. Aquasanita plautuvės pagamintos iš patikimo Silicana dirbtinio granito medžiagos. Tai – jau trečios kartos granitas, kuris išsiskiria savo tvirtumu, todėl su Aquasanita plautuvėmis jausitės saugiai. Montuojama klasikiniu būdų, įleidžiant iš viršaus. Pasirinkimui 10 Silicana plautuvių spalvų.

 • Akmens masės plautuvė AQUASANITA Clarus SR101AW

  165.00

  Clarus linija skirta apvalios formos plautuvių mylėtojams. Aquasanita plautuvės pagamintos iš patikimos Silicana dirbtinio granito medžiagos. Tai – jau trečios kartos granitas, kuris išsiskiria savo tvirtumu, todėl su Aquasanita plautuvėmis jausitės saugiai. Montuojama klasikiniu būdu , įleidžiant iš viršaus. Pasirinkimui 10 Silicana plautuvių spalvų.

 • Akmens masės plautuvė AQUASANITA Nova SQN100W

  120.00

  Nova granitinės plautuvės pritaikytos virtuvėms, kuriose trūksta vietos arba didelei plautuvei nėra poreikio. Aquasanita plautuvės pagamintos iš patikimo Silicana dirbtinio granito medžiagos. Tai – jau trečios kartos granitas, kuris išsiskiria savo tvirtumu, todėl suAquasanita plautuvėmis jausitės saugiai. Pasirinkimui 10 Silicana plautuvių spalvų. Montuojama iš viršaus.

 • Akmens masės plautuvė AQUASANITA QuadroSQQ100W

  165.00

  QUADRO klasikinė kvadratinė plautuvė yra optimalus sprendimas su 60 cm. pločio virtuvės spintele.  Didelis dubuo. Šios plautuvės dizainas leidžia patogiai įmontuoti įvairius priedus: skysto muilo dozatoriai šalia maišytuvo, integruoti nuvarvėjimo indai, pjaustymo lentelės dar padidins Jūsų erdvės funkcionalumą. Aquasanita plautuvės pagamintos iš patikimo Silicana dirbtinio granito medžiagos. Tai – jau trečios kartos granitas, kuris išsiskiria savo tvirtumu, todėl su Aquasanita plautuvėmis jausitės saugiai. Montuojama iš viršaus. Pasirinkimui 10 Silicana plautuvių spalvų.

 • Akmens masės plautuvė AQUASANITA Simplex SQS100W

  121.00

  Simplex granitinės plautuvės yra pritaikytos virtuvėms, kuriose trūksta vietos arba tam atvejui kai didelė plautuvė tiesiog nereikalinga. Aquasanita plautuvės pagamintos iš patikimo Silicana dirbtinio granito medžiagos. Tai – jau trečios kartos granitas, kuris išsiskiria savo tvirtumu, todėl su Aquasanita plautuvėmis jausitės saugiai. Pasirinkimui 10 Silicana plautuvių spalvų. Montuojama iš viršaus. 

 • Akmens masės plautuvė AQUASANITA Tesa SQT100W

  116.00

  Dirbtinio granito (akmens masės) virtuvės plautuvė –  puikus dizaino elementas. Tai – jau trečios kartos granitas, kuris išsiskiria savo tvirtumu, todėl su Aquasanita plautuvėmis jausitės saugiai. Pasirinkimui 8-ios Silicana plautuvių spalvos.

 • Akmens masės plautuvė AQUASANITA Tesa SQT101W

  141.00

  Dirbtinio granito (akmens masės) virtuvės plautuvė – puikus dizaino elementas. Tai- jau trečios kartos granitas, kuris išsiskiria savo tvirtumu, todėl su Aquasanita plautuvėmis jausitės saugiai. Pasirinkimui 8-ios Silicana plautuvių spalvos. Montuojama iš viršaus.

 • Akmens masės plautuvė AQUASANITA Tesa SQT102W

  134.00

  Dirbtinio granito (akmens masės) virtuvės plautuvė – puikus dizaino elementas. Tai – jau trečios kartos granitas, kuris išsiskiria savo tvirtumu, todėl su Aquasanita plautuvėmis jausitės saugiai. Pasirinkimui 9-ios Silicana plautuvių spalvos.

 • Akmens masės plautuvė AQUASANITA Tesa SQT151W

  177.00

  Dirbtinio granito (akmens masės) virtuvės plautuvė – puikus dizaino elementas. Tai – jau trečios kartos granitas, kuris išsiskiria savo tvirtumu, todėl su Aquasanita plautuvėmis jausitės saugiai. Pasirinkimui 10 Silicana plautuvių spalvų. Montuojama iš viršaus.

 • Akmens masės plautuvė AQUASANITA TesaPlus SQT103AWP

  332.00

  Dirbtinio granito (akmens masės) virtuvės plautuvė – puikus dizaino elementas. Tai – jau trečios kartos granitas, kuris išsiskiria savo tvirtumu, todėl su  Aquasanita plautuvėmis jausitės saugiai. Tesaplus plautuvių pagrindinis privalumas – didelis dubuo. Plaukite patogiai keptuves, puodus, kepimo skardas. Pasirinkimui 10 Silicana plautuvių spalvų. Montuojama iš viršaus.